Termopit® bir Nutral Therapy® markasıdır.

Nutral Therapy® Mayıs 2016’da Erciyes Üniversitesi Teknopark bünyesinde faaliyetine başlamıştır.

Bugüne kadar, bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek stratejilerini belirleyen, ihtiyaca göre hizmet perspektifini hazırlayan Nutral Therapy® faaliyet alanlarını bilimle birleştirerek çağın hizmet getirilerini kendi gereklilikleri haline dönüştürmektedir.

Arı ürünleri konusundaki 25 yıllık uzmanlığın sonucunda bilimsel teknolojilerle üstün kalitede üretilmiş, sağlıklı ve güvenilir ürünler geliştirmeyi, arı ürünleri, takviye gıda, medikal ve dermokozmetik alanında araştırma geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeyi, uluslararası tecrübelerini ve vizyonlarını ürünlerine yansıtmayı ve hem ulusal hem de uluslararası platformda rekabet gücünü arttırmayı hedeflemektedir.

Tüketicinin istek ve talepleri doğrultusunda yenilenmeyi her zaman ilke edinen ve hep iyiyi hep ileriyi amaçlayan Nutral Therapy®, Erciyes Üniversitesi Teknopark bünyesinde sağlıklı ve kaliteli ürünleri tüketiciye sunmaktan onur duymaktadır.
Misyon; ulusal ve global ölçekte verdiğimiz hizmetlerin kalitesini koruyarak tüketicilere bilimle desteklenmiş en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetleri sunmaktır.

Vizyon; bilimsel çalışmalarını artırarak devam ettirmek, mevcut ve potansiyel tüketicilerden gelen yeni talepler doğrultusunda orta ve uzun vadede yeni, teknolojik ve güvenilir ürünlerle ilgili çalışmalara imza atmaktır.